Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

Türkiye’de 2007 yılında eğitimlerine başlayan CADİSTANBUL Eğitim Kurumu,birçok ilke imza atmış, yeni eğitim programları tasarlamış ve hayata geçirmiştir.

Eğitim danışmanlık alanında kaliteli hizmet veren,bilişim sektöründe saygı ve güvenle anılan “lider” eğitim firması kimliğimizi bunca yıl olduğu gibi, önümüzdeki yıllarda da titizlikle korumaktır.

Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak,uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi amaçlamaktayız.

17

YILLIK DENEYİM

500+

EĞİTİM PROGRAMLARI

Kaliteli ve Bilgi Çağı

KONUSUNDA UZMAN EKİP

Şüphesiz ki, verilecek eğitim hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten eğitimcilerin konularında uzman olmalarına bağlıdır. Uzmanlık ise,ancak bu konuda elde edilmiş eğitim sonrasında, yerel ve uluslararası platformdaki uzun deneyimlerle kazanılabilmektedir.

Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve bilgi çağına adaptasyonu güçlü eğitimler sunarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların güncel eğitim ihtiyaçlarını kalite kavramının sınırlarını zorlayarak karşılamaktır. Kurumumuz,bilgiye açık herkese açıktır.

Bizi Arayın

0212 227 01 27
0530 829 94 49

Bizi Ziyaret Edin

Beşiktaş / İSTANBUL

Bizi Takip Edin

Copyright © 2024 Cad İstanbul Tüm Hakları Saklıdır.

×